NEDEN TÜRKİYE DE YATIRIM YAPARIM?

503
NEDEN TÜRKİYE DE YATIRIM YAPARIM?
ads

Türkiye olarak gerek yurt dışındaki Müslümanlar için gerekse yurt dışındaki insanlar için çok yönlü yatırım cazibesi içindedir. Bu cazibe yüzyıllardır ta dedelerimizden günümüze gelen bir mirastır. Bu çekim gücü orta doğu coğrafyasında adeta çekim merkezi haline gelmiştir. Zira gerek Avrupa da yaşayanlar için 100.000 euroya ülkemiz içinde gayet nezih tatil yörelerin dahil yerleşim imkanı sunarken gerekse yaklaşık 250.000 usd ye Türkiye cumhuriyet i vatandaşlığı ile ülkemiz insanının yaşadığı refah ve huzuru hayat standartlarına kavuşmuş olacaktır. Aynı zamanda dillere destan Türkiye’mizin Anadolu misafirperverliğini ve hoşgörüsünü kazanmış olacaktır. Aynı zamanda bir yılın içinde tüm mevsimleri kıtalar arası yolculukları zengin mutfağını ve onlarca nedeni barındıran bir huzuru kazanacaktır. Aynı yatırımı gelişmiş ülkelerden hangisinde yaparsa yapsın özellikle bir orta doğu iklimi insanının toplum içinde 2. Sınıf insan olarak göreceği muamele yanında. Ötekileşerek yaşayacaktır. Nasıl yapsa da altında en lüks araçla da gezse yüzlerce paraları saçsa da yine de 2. Sınıf vatandaş olarak huzuru yakalayamayacaktır. Ülkemiz için bu durum geçerli değildir. Ülkemiz insanı yolda kalana yardım eden olarak dünya insanın bildiği bir gerçektir.


Ülkemiz içinde yatırımların çekim merkezi olan kocaelimiz’de dünyanın göz bebeği istanbul’da diğer marka şehirlere göre çok çeşitli rakamlarla zenginliğini öne çıkarmaktadır. Özellikle kocaelin’de da 25.000 euro dan günümüz koşullarında daire olup 150.000 euro dan başlayan yeni

binalardan projelerden daire alma imkanı sağlanmaktadır. Özellikle İstanbul Küçük çekmece Sefa köy İstanbul’umuzun vs projelerde 150.000 ila 200.000 euro dan başlayan konsept projelerde yaşam alanları alınabilmektedir. Ayrıca ticari alan yatırımları konseptine göre 50.000 euro dan başlayan zenginlikte yatırımlarla dikkat çekmektedir.
Yatırımcıların Türkiye de portföylerine yatırım ekleyecekleri tam zaman dilimindeyiz.
Özellikle dünyanın baş kenti olabilecek güzellikte olan İstanbul’umuzun yapılacak yeni yeni yatırımlarla yol ve köprülerle yapılmış yeni İstanbul uluslararası hava limanı yapılacak kanal İstanbul projeleri ile ülkece yatırıma hız kesmeden devam etmektedir.
Ülkemiz politikası olarak insana yatırım yapmayı önemseyen bir strateji ile dünyada ender rastlanan sağlık alanındaki yatırımlar ile yapılan şehir hastaneleri ile insana olan önemi ortaya koyarak ülke bütçesinden büyük harcamamalar yapılmıştır. Ülkece her il ilçeye adeta şehir hastaneleri yapılarak insana olan hizmetin alt yapısı yapılarak dünya sağlık turizminde çekim merkezi haline gelmiştir. Artık ülkemiz dünya sağlık turizminde önemli rol almıştır.
Türkiye olarak gerek coğrafi gerek ekonomik gerekse insani meziyetler açısından tüm dünya insanlarını yatırıma ve ülkemizde yaşamaya bekliyoruz

Volkan Fevzi ÇANKAYA

Gülbeyaz inşaat yön kur bşk

Seycan gayrimenkul inşaat ltd
Yön kurulu bşk yrd

www.mestistanbul.com@volkanfevzi çankaya

volkancankaya2@icloud.com


ads
Araç çubuğuna atla
[responsivevoice_button voice="Turkish Female"]